relokacja maszyn Szczecin

Bezpieczny i sprawdzony transport maszyn - Szczecin

Zmiana lokalizacji prowadzonej działalności gospodarczej często wymaga wdrożenia odpowiednich środków. W przypadku zakładów produkcyjnych i przemysłowych niezbędna będzie relokacja maszyn z użyciem specjalnych pojazdów do transportu ponadgabarytowego. Nasza firma dysponuje flotą nowoczesnych samochodów wyposażonych w HDS, dzięki czemu realizowana przez nas relokacja maszyn przebiega sprawnie i bezpiecznie. Siedziba firmy mieści się na terenie miasta Szczecin, jednak usługi transportowe świadczymy w całym kraju i Europie.

Nasze usługi kierujemy nie tylko do zakładów przemysłowych, ale również do deweloperów i firm budowlanych. Zapewniamy transport maszyn z punktu A do punktu B terminowo, ale co najważniejsze – z należytą starannością dbając o powierzony nam sprzęt. Jeśli szukasz najlepszego transportu maszyn w Szczecinie oraz okolicach – skontaktuj się z nami już dzisiaj, dzięki czemu wspólnie ustalimy dogodny termin transportu i dostosujemy naszą ofertę do twoich potrzeb.

Relokacja maszyn – nasza oferta

Działamy kompleksowo, dlatego w zakres naszych usług wchodzi nie tylko relokacja maszyn, ale także działania logistyczne mające na celu bezpieczny i szybki transport ładunku. Relokacja maszyn to zadanie wieloetapowe, na które składają się:

  • planowanie trasy przejazdu oraz wybór najlepszych środków transportowych,
  • rozbudowane działania logistyczne,
  • koordynowanie pracy na każdym etapie relokacji,
  • demontaż i załadunek maszyn,
  • bezpieczny transport do miejsca docelowego,
  • montaż oraz uruchomienie dowiezionych maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych.

Nasza firma zajmuje się również organizowaniem dokumentacji niezbędnej do transportu ponadgabarytowego. Dzięki temu zlecając nam zadanie, macie Państwo zapewniony kompleksowy zakres usług. Wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje naszego zespołu pozwalają zagwarantować, że nawet najtrudniejsze zadanie wykonamy w sposób szybki i bezpieczny. Zapraszamy do współpracy.


Informacje

Nasza firma istnieje od 2005 roku. Wzbogaceni o wieloletnie doświadczenie, profesjonalne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół, świadczymy usługi dla firm, jak i dla osób prywatnych.


Telefony:
  Zaufanie

Dziękujemy Wam za zaufanie jakim darzycie naszą firmę. Mimo tego nie spoczywamy na laurach lecz sukcesywnie inwestujemy w dalszy rozwój firmy, aby cały czas podnosić jakość naszych usług.


+48 500 082 802
+48 506 121 506
+48 510 155 515
  Mapa dojazdu
  Kontakt

ul. Żelisławiecka 10
74 - 100 Gardno
(Baza Kontenerowa przy rondzie)
NIP 858-178-22-20
Kom. +48 500082802

  Legal

Wszelkie prawa zastrzeżone - B&P Transport

Polityka prywatności

Projekt i wykonanie: benefitmultimedia.com
Relokacja maszyn
Transport domów
Transport Transformatorów
Transport kontenerów
Transport materiałów budowlanych
Transport ponadgabarytowy
Wynajem kontenerów
Transport pawilonów mieszkalnych
Montaż Kontenerów