Transport domów

Profesjonalny transport domów

Wyjątkowo uwielbiasz swój dom, albo może podoba ci się konkretny projekt i w obu przypadkach niezbędne jest przeniesienie ich w całości? Skontaktuj się z nami już dzisiaj – zajmujemy się profesjonalnym transportem domów drewnianych w całości. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie, ale nasze usługi świadczymy klientom w całej Polsce oraz Europie. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami – wiemy bowiem, że usługi transportowe w każdym przypadku są tak samo ważne, a my dbamy również o to, aby cały transport przebiegał nie tylko bez zakłóceń, ale przede wszystkim aby przewożony dom nie został uszkodzony.

Posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać transport domów w całości, bez potrzeby rozbierania ich na poszczególne segmenty. Jeśli twój wymarzony dom znajduje się w górach, a chcesz mieć go nad morzem – z nami jest to możliwe. Nasz wykwalifikowany zespół pomoże ci w transporcie domu w całej Polsce oraz Europie wybierając odpowiedni transport HDS spośród całej naszej floty.

Szybki i bezpieczny transport domów Szczecin

Transport domów zalicza się do tak zwanego transportu wielkogabarytowego, jednakże skorzystanie z takiej usługi znacząco obniża koszty budowy domu, a także przyspiesza czas realizacji zlecenia. Transport domu drewnianego w całości jest jak najbardziej możliwy dzięki odpowiednim maszynom, jakie posiadamy w naszej flocie.

Jeśli interesuje cię transport domów – koniecznie skontaktuj się z nami już dzisiaj i zamów usługę, która spełni twoje oczekiwania. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców, którzy zajmują się budową domów, a następnie poszukują sprawdzonego i pewnego transportu domów w całości.

Nasz zespół posiada niezbędne uprawnienia oraz zezwolenia, co jest gwarancją fachowo wykonanej usługi. Jeśli zastanawiasz się, czy twój dom może być transportowany w całości, zadzwoń do nas już dzisiaj – z przyjemnością odpowiemy na twoje pytania i przygotujemy pełną ofertę dopasowaną do twoich potrzeb i oczekiwań.

 


Informacje

Nasza firma istnieje od 2005 roku. Wzbogaceni o wieloletnie doświadczenie, profesjonalne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół, świadczymy usługi dla firm, jak i dla osób prywatnych.


Telefony:
  Zaufanie

Dziękujemy Wam za zaufanie jakim darzycie naszą firmę. Mimo tego nie spoczywamy na laurach lecz sukcesywnie inwestujemy w dalszy rozwój firmy, aby cały czas podnosić jakość naszych usług.


+48 500 082 802
+48 506 121 506
+48 510 155 515
  Mapa dojazdu
  Kontakt

ul. Żelisławiecka 10
74 - 100 Gardno
(Baza Kontenerowa przy rondzie)
NIP 858-178-22-20
Kom. +48 500082802

  Legal

Wszelkie prawa zastrzeżone - B&P Transport

Polityka prywatności

Projekt i wykonanie: benefitmultimedia.com
Relokacja maszyn
Transport domów
Transport Transformatorów
Transport kontenerów
Transport materiałów budowlanych
Transport ponadgabarytowy
Wynajem kontenerów
Transport pawilonów mieszkalnych
Montaż Kontenerów