transport kontenerów Szczecin

Nasza firma transportowa to nie tylko wykwalifikowani kierowcy oraz specjaliści od logistyki, ale także flota nowocześnie wyposażonych pojazdów, dzięki którym możemy świadczyć transport kontenerów. Ładunki o dużej masie i wymiarach wymagają specjalnego traktowania, dlatego do ich przewozu wykorzystujemy specjalne pojazdy z HDS. Transport kontenerów wykonujemy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o zlecony nam przewóz ładunków.

Transport kontenerów – Szczecin

Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie miasta Szczecin, jednak transport kontenerów wykonujemy w całym kraju i poza jego granicami.

Jesteśmy otwarci na realizację nietypowych zleceń wymagających specjalnego podejścia. Oferujemy transport kontenerów oraz relokację maszyn z uwzględnieniem oczekiwań naszych klientów. Zlecając nam transport kontenerów, mogą Państwo oczekiwać:

  • kompleksowego wsparcia logistycznego,
  • optymalizacji kosztów dzięki dobrze zaplanowanej trasie przejazdu,
  • realizacji nawet trudnych do wykonania zleceń,
  • pomocy w załatwieniu niezbędnej dokumentacji przewozowej,
  • bezpiecznego dostarczenia ładunku w miejsce docelowe,
  • atrakcyjnych warunków współpracy i elastycznego podejścia do potrzeb.

Transport kontenerów wykonujemy tak, aby nie uszkodzić ładunku, jednak sprawnie dostarczyć go na miejsce. Przewozimy kontenery o różnej masie i rozmiarze. Jesteśmy pewni, że znajdziemy rozwiązanie dopasowane do konkretnego przypadku. Zapraszamy do współpracy.


Informacje

Nasza firma istnieje od 2005 roku. Wzbogaceni o wieloletnie doświadczenie, profesjonalne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół, świadczymy usługi dla firm, jak i dla osób prywatnych.


Telefony:
  Zaufanie

Dziękujemy Wam za zaufanie jakim darzycie naszą firmę. Mimo tego nie spoczywamy na laurach lecz sukcesywnie inwestujemy w dalszy rozwój firmy, aby cały czas podnosić jakość naszych usług.


+48 500 082 802
+48 506 121 506
+48 510 155 515
  Mapa dojazdu
  Kontakt

ul. Żelisławiecka 10
74 - 100 Gardno
(Baza Kontenerowa przy rondzie)
NIP 858-178-22-20
Kom. +48 500082802

  Legal

Wszelkie prawa zastrzeżone - B&P Transport

Polityka prywatności

Projekt i wykonanie: benefitmultimedia.com
Relokacja maszyn
Transport kontenerów
Transport materiałów budowlanych
Transport ponadgabarytowy
Wynajem kontenerów
Transport pawilonów mieszkalnych
Montaż Kontenerów