transport pawilonów mieszkalnych Szczecin

Transport pawilonów mieszkalnych - Szczecin

Pawilony mieszkalne i letniskowe cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Zaintrygowani amerykańską koncepcją go thiny coraz częściej wybieramy pawilony mieszkalne na działki rekreacyjne i wypoczynkowe. Ich główną zaletą jest duża mobilność, dzięki czemu pawilon mieszkalny czy letniskowy możemy w dowolnym momencie przewieźć w inne miejsce.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom swoich Klientów firma B&P Transport oferuje profesjonalny transport pawilonów mieszkalnych na terenie miasta Szczecin oraz okolicznych miejscowości. Pawilony mieszkalne i letniskowe transportujemy z każdej lokalizacji w Szczecinie do dowolnego innego miejsca w mieście lub na jego obrzeżach. Usługi transportu pawilonów mieszkalnych świadczymy przy pomocy nowoczesnych dźwigów samobieżnych HDS. Obsługiwane przez wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów, nasze dźwigi doskonale radzą sobie z obsługa pawilonów mieszkalnych, które trafiają pod wskazany adres w nienaruszonym stanie.

Co obejmuje usługa transportu pawilonów mieszkalnych?

W ramach usługi transport pawilonów mieszkalnych zapewniamy kompleksową obsługę relokacji pawilonu wraz z jego załadunkiem i rozładunkiem w nowej lokalizacji. Pawilony transportujemy na działki budowlane i rekreacyjne, do ośrodków wypoczynkowych, portów i wielu innych miejsc.

Klientów zainteresowanych zleceniem transportu pawilonu mieszkalnego zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej dogodnego terminu transportu.


Informacje

Nasza firma istnieje od 2005 roku. Wzbogaceni o wieloletnie doświadczenie, profesjonalne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół, świadczymy usługi dla firm, jak i dla osób prywatnych.


Telefony:
  Zaufanie

Dziękujemy Wam za zaufanie jakim darzycie naszą firmę. Mimo tego nie spoczywamy na laurach lecz sukcesywnie inwestujemy w dalszy rozwój firmy, aby cały czas podnosić jakość naszych usług.


+48 500 082 802
+48 506 121 506
+48 510 155 515
  Mapa dojazdu
  Kontakt

ul. Żelisławiecka 10
74 - 100 Gardno
(Baza Kontenerowa przy rondzie)
NIP 858-178-22-20
Kom. +48 500082802

  Legal

Wszelkie prawa zastrzeżone - B&P Transport

Polityka prywatności

Projekt i wykonanie: benefitmultimedia.com
Relokacja maszyn
Transport domów
Transport Transformatorów
Transport kontenerów
Transport materiałów budowlanych
Transport ponadgabarytowy
Wynajem kontenerów
Transport pawilonów mieszkalnych
Montaż Kontenerów