Bezpieczny transformator – transport Szczecin

Transformatory zdecydowanie zaliczają się do urządzeń wielkogabarytowych i dlatego też wymagają specjalistycznego transportu. Ich przewóz to również praca logistyczna, tak aby transformator w transporcie nie uległ uszkodzeniu. Jesteśmy firmą, która nie tylko specjalizuje się w transporcie, ale również w zabezpieczeniu i przede wszystkim w logistyce, dzięki czemu z nami transport transformatorów jest w pełni profesjonalny.

Siedziba naszej firmy jest w Szczecinie, ale nasze usługi kierujemy do klientów w całej Polsce oraz Europie. Odpowiednio zabezpieczamy powierzony nam sprzęt, planujemy trasy, dzięki którym unikamy problemów (na przykład zbyt niskie wiadukty) oraz przewozimy transformaty ze wskazanego punktu na miejsce docelowe.

Profesjonalny transport transformatorów

W naszej firmie pracują wykwalifikowani pracownicy posiadający odpowiednie uprawnienia oraz certyfikaty, zawodowi kierowcy oraz specjaliści logistyki. To właśnie nasz zgrany zespół sprawia, że każde wykonywane przez nas zlecenie jest wykonywane na czas i przede wszystkim zgodnie z umową.

Posiadamy flotę samochodów, które są wstanie przewieźć również maszyny wielkogabarytowe, do których zalicza się transformatory. Dokładne zaplanowanie trasy znacząco przyspiesza wykonanie zlecenia, zaś odpowiednie zabezpieczenia pozwala na uniknięcie strat i kosztownych napraw.

Nasi pracownicy są zawsze do dyspozycji, poinformują o nieplanowanych zmianach, ale co najważniejsze – dzięki współpracy ze służbami porządkowymi są w stanie we właściwy sposób zadbać o transport transformatorów nie tylko w Szczecinie, ale również w całej Polsce oraz Europie.

Jeśli poszukujesz sprawdzonej, profesjonalnej firmy, która pomoże ci w wykonaniu zlecenia i dostarczy transformatory na czas, koniecznie skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie twoje pytania, przygotujemy właściwą trasę oraz przedstawimy ci korzystną ofertę. Zapraszamy do kontaktu – transport transformatorów z nami to gwarancja udanej inwestycji.


Informacje

Nasza firma istnieje od 2005 roku. Wzbogaceni o wieloletnie doświadczenie, profesjonalne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół, świadczymy usługi dla firm, jak i dla osób prywatnych.


Telefony:
  Zaufanie

Dziękujemy Wam za zaufanie jakim darzycie naszą firmę. Mimo tego nie spoczywamy na laurach lecz sukcesywnie inwestujemy w dalszy rozwój firmy, aby cały czas podnosić jakość naszych usług.


+48 500 082 802
+48 506 121 506
+48 510 155 515
  Mapa dojazdu
  Kontakt

ul. Żelisławiecka 10
74 - 100 Gardno
(Baza Kontenerowa przy rondzie)
NIP 858-178-22-20
Kom. +48 500082802

  Legal

Wszelkie prawa zastrzeżone - B&P Transport

Polityka prywatności

Projekt i wykonanie: benefitmultimedia.com
Relokacja maszyn
Transport domów
Transport Transformatorów
Transport kontenerów
Transport materiałów budowlanych
Transport ponadgabarytowy
Wynajem kontenerów
Transport pawilonów mieszkalnych
Montaż Kontenerów