Montaz Kontenerow Szczecin

Montaż kontenerów biurowych

Nasza firma zajmuje się zarówno transportem, jak i obsługą techniczną kontenerów. Doświadczeni specjaliści są w stanie przewieźć oraz zamontować kontenery na terenie miasta Szczecin oraz całego województwa zachodniopomorskiego. Z kontenerów może zostać zestawione zarówno pomieszczenie socjalno-biurowe, magazyn, jak i funkcjonalne czasowe biuro sprzedaży.

Kontenery biurowe mogą występować w dowolnej konfiguracji w zależności od roli jaką mają pełnić. Ich ogromną zaletą jest modułowość. Dzięki temu można praktycznie dowolnie połączyć ze sobą różnorodne elementy tworząc zestaw składający się z większej ilości kontenerów. Zastosowanie tego rodzaju rozwiązania najczęściej spotykane jest na placach budowy, gdzie kontenery te pełnią funkcję pomieszczeń przeznaczonych dla pracujących tam osób. W zależności od potrzeb możliwe jest stworzenie kompleksowego rozwiązania, które obejmuje nie tylko magazyn czy szatnię, ale także pomieszczenie socjalne. Ogromną zaletą tego typu obiektów tymczasowych jest to, że po zakończeniu inwestycji nasza firma może zdemontować dany zestaw kontenerowy i przewieźć go w inne miejsce użytkowania.

Montaż kontenerów sanitarnych

Kontenery sanitarne to komfortowe miejsce, które wyposażone jest w instalację wodną i kanalizacyjną. W miejscu, gdzie możliwe jest podłączenie zewnętrzne z powodzeniem mogą stanowić samodzielne węzły sanitarne. Nasza firma oferuje montaż oraz wszelkie niezbędne przyłącza takich zestawów. Kontenery sanitarne można dowolnie modyfikować, w zależności od potrzeb. Istnieje możliwość dobrania wyposażenia, które będzie najlepiej odpowiadało potrzebom i wymaganiom klienta.

Montaż kontenerów magazynowych

Kontenery magazynowe to idealne rozwiązanie dla terenów zakładowych, których przestrzeń magazynowa jest ograniczona. W razie potrzeby przechowywania dodatkowego sprzętu czy materiału istnieje możliwość szybkiego montażu wygodnej przestrzeni magazynowej w postaci kontenerów. To o wiele bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż rozbudowa istniejącego magazynu. Ogromną zaletą kontenerów jest możliwość dowolnego łączenia ze sobą przestrzeni.

Usługi montażu i demontażu kontenerów na terenie województwa zachodniopomorskiego

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z montażem oraz demontażem zarówno pojedynczych kontenerów, jak i całych systemów kontenerowych. W skład zakresu naszych prac wchodzi:

Serdecznie zapraszamy do współpracy! W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Dodatkowo nasza firma oferuje wynajem kontenerów!


Informacje

Nasza firma istnieje od 2005 roku. Wzbogaceni o wieloletnie doświadczenie, profesjonalne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół, świadczymy usługi dla firm, jak i dla osób prywatnych.


Telefony:
  Zaufanie

Dziękujemy Wam za zaufanie jakim darzycie naszą firmę. Mimo tego nie spoczywamy na laurach lecz sukcesywnie inwestujemy w dalszy rozwój firmy, aby cały czas podnosić jakość naszych usług.


+48 500 082 802
+48 506 121 506
+48 510 155 515
  Mapa dojazdu
  Kontakt

ul. Żelisławiecka 10
74 - 100 Gardno
(Baza Kontenerowa przy rondzie)
NIP 858-178-22-20
Kom. +48 500082802

  Legal

Wszelkie prawa zastrzeżone - B&P Transport

Polityka prywatności

Projekt i wykonanie: benefitmultimedia.com
Relokacja maszyn
Transport domów
Transport Transformatorów
Transport kontenerów
Transport materiałów budowlanych
Transport ponadgabarytowy
Wynajem kontenerów
Transport pawilonów mieszkalnych
Montaż Kontenerów