wynajem kontenerów Szczecin

Wynajem kontenerów – Szczecin

Ze względu na dużą mobilność oraz funkcjonalność kontenery znajdują zastosowanie w wielu branżach i gałęziach przemysłu. W transporcie wykorzystuje się kontenery morskie, na placach budowy kontenery biurowe i socjalne, a firmy produkcyjne coraz częściej korzystają z zalet kontenerów magazynowych. Rośnie również popularność kontenerów mieszkalnych, które wykorzystuje się jako bazę do tworzenia atrakcyjnych obiektów rekreacji indywidualnej. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zróżnicowanych odbiorców marka B&P Transport oferuje kontenery na sprzedaż i wynajem. Nasze kontenery oferujemy na terenie miasta Szczecin oraz okolicznych miejscowości, każdorazowo dopasowując rodzaj kontenera do faktycznych potrzeb klienta. Nasza oferta obejmuje:

  • kontenery morskie,
  • kontenery magazynowe,
  • kontenery socjalne,
  • kontenery biurowe,
  • kontenery mieszkalne.

Nasze usługi związane ze sprzedażą i wynajmem kontenerów kierujemy do klientów biznesowych reprezentujących branże o zróżnicowanych potrzebach. Współpracujemy z firmami transportowymi, spedytorami, firmami budowlanymi, deweloperami, producentami mebli. Nasze kontenery usprawniają świadczenie usług związanych z transportem morskim, magazynowaniem surowców i towarów gotowych, jak również obsługę prac budowalnych i remontowo-budowlanych niezależnie do warunków panujących na placu budowy. Kontenery biurowe B&P doskonale sprawdzają się w roli nowoczesnych pawilonów i biur sprzedaży, dzięki czemu jesteśmy wstanie zapewnić naprawdę kompleksową obsługę dowolnego procesu lub przedsięwzięcia. Kontenery mieszkalne B&P to nowoczesne rozwiązania o szerokim zakresie zastosowań, także jako baza pod zabudowę rekreacyjną.

Kontenery – sprzedaż czy wynajem?

Są sytuacje, w których kontenery socjalne czy magazynowe są nam potrzebne tylko na chwilę, nawet jeśli jest to dłuższa chwila.. Są też branże, w których kontenery morskie czy magazynowe wykorzystuje się na co dzień, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby wszystkich branż, marka B&P Transport oferuje elastyczne warunki wynajmu kontenerów na zasadach najmu krótko- i długoterminowego oraz kontenery na sprzedaż. W ofercie posiadamy nowe kontenery na sprzedaż i kontenery używane w konkurencyjnych cenach. Dzięki temu nasze kontenery jeszcze lepiej wpisują się zarówno w potrzeby firm poszukujących sprawnych jednostek ładunkowych w obojętnym stanie wizualnym, jak i przedsiębiorców zainteresowanych zakupem lub wynajmem nowoczesnych, reprezentacyjnych kontenerów biurowych.

Kontenery mieszkalne – sprzedaż i wynajem

Sprzedaż kontenerów mieszkalnych to usługa, która w ostatnim czasie zyskała dużą popularność wśród inwestorów prywatnych. Braki mieszkalne na sprzedaż są traktowane jako baza pod nowoczesną zabudowę rekreacyjno-wypoczynkową, a nierzadko także całoroczną. Dążąc do jak najlepszego zaspokojenia potrzeb i oczekiwań klientów z całego kraju dostarczamy kontenery mieszkalne na sprzedaż i wynajem. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje:

  • kontenery mieszkalne nowe,
  • kontenery mieszkalne używane,
  • kontenery przeznczone do własnej aranżacji.

W sytuacji, w której kontenery mieszkalne mają stanowić element zaplecza socjalnego dla pracowników proponujemy wynajem na dogodnych warunkach. Kontenery na wynajem dostarczamy w ramach najmu długo- i krótkoterminowego. W sytuacji, w której baraki mieszkalne będą wykorzystane pod zabudowę rekreacyjno-wypoczynkową (sezonową lub całoroczną) proponujemy sprzedaż kontenerów mieszkalnych w atrakcyjnych cenach. W zależności od realizowanego projektu możemy dostarczyć baraki mieszkalne na sprzedaż nowe i używane, w tym kontenery do indywidualnej aranżacji, których wybór daje możliwość realizacji nawet najbardziej śmiałych koncepcji.

Kontenery Szczecin

Interesują Państwa kontenery mieszkalne – Szczecin to lokalizacja, na terenie której oferujemy wynajem kontenerów biurowych, mieszkalnych i socjalnych. Oferujemy również sprzedaż kontenerów morskich. Jako firma równolegle specjalizująca się w usługach dźwigowych, nasze kontenery oferujemy wraz z usługą transportu na terenie miasta Szczecin i okolicy. Kontenery transportujemy we wskazane w umowie najmu/sprzedaży miejsca, gdzie następnie są one rozładowywane przy pomocy mobilnych dźwigów HDS. Umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem naszych operatorów dźwigów HDS umożliwiają sprawny rozładunek kontenerów bez uszkodzeń.

Klientów zainteresowanych kontenerami na sprzedaż lub wynajem zachęcamy do kontaktu. Wynajem kontenerów biurowych Szczecin oraz sprzedaż kontenerów morskich Szczecin to usługi, które realizujemy w oparciu o bogatą wiedzę i doświadczenie w branży. Zachęcamy również do kontaktu inwestorów poszukujących kontenery mieszkalne na wynajem lub baraki mieszkalne na sprzedaż. W szerokim asortymencie posiadamy bogaty wybór kontenerów mieszkalnych do różnych zastosowań.


Informacje

Nasza firma istnieje od 2005 roku. Wzbogaceni o wieloletnie doświadczenie, profesjonalne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół, świadczymy usługi dla firm, jak i dla osób prywatnych.


Telefony:
  Zaufanie

Dziękujemy Wam za zaufanie jakim darzycie naszą firmę. Mimo tego nie spoczywamy na laurach lecz sukcesywnie inwestujemy w dalszy rozwój firmy, aby cały czas podnosić jakość naszych usług.


+48 500 082 802
+48 506 121 506
+48 510 155 515
  Mapa dojazdu
  Kontakt

ul. Żelisławiecka 10
74 - 100 Gardno
(Baza Kontenerowa przy rondzie)
NIP 858-178-22-20
Kom. +48 500082802

  Legal

Wszelkie prawa zastrzeżone - B&P Transport

Polityka prywatności

Projekt i wykonanie: benefitmultimedia.com
Relokacja maszyn
Transport domów
Transport Transformatorów
Transport kontenerów
Transport materiałów budowlanych
Transport ponadgabarytowy
Wynajem kontenerów
Transport pawilonów mieszkalnych
Montaż Kontenerów