transport materiałów budowlanych Szczecin

Plac budowy to miejsce, które wymaga ciągłego zaopatrzenie w materiały budowlane. W przypadku dużych inwestycji zapotrzebowanie może być ogromne, z czym nie poradzą sobie tradycyjne środki transportu.

Transport materiałów budowlanych – Szczecin

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu ładunków o dużej masie, świadcząc transport materiałów budowlanych dla klientów z całego kraju oraz Europy. Nasza siedziba znajduje się na terenie Szczecina, jednak transport materiałów budowlanych realizujemy do dowolnie wybranej przez Państwa lokalizacji.

Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów przystosowanych do przewozu różnego rodzaju ładunków. Oferujemy transport materiałów budowlanych sypkich oraz pakowanych – bez ryzyka, że ulegną uszkodzeniu wskutek niewłaściwego przewozu. Oferujemy także transport ponadgabarytowy, dlatego jesteśmy w stanie w sposób bezpieczny dostarczyć na plac budowy elementy konstrukcyjne oraz maszyny. Wykonując transport materiałów budowlanych, możemy zapewnić:

  • bezpieczny przewóz materiałów w miejsce docelowe,
  • sprawną realizację usługi,
  • skompletowanie niezbędnej dokumentacji transportowej,
  • wieloetapowe działania logistyczne,
  • elastyczne warunki współpracy,
  • atrakcyjne ceny,
  • profesjonalne doradztwo.

Jesteśmy otwarci nawet na realizację niestandardowych zleceń, dlatego chętnie podejmiemy się zadania trudnego do wykonania, wymagającego specjalnego podejścia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, współpracujemy z klientami indywidualnymi i firmami.


Informacje

Nasza firma istnieje od 2005 roku. Wzbogaceni o wieloletnie doświadczenie, profesjonalne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół, świadczymy usługi dla firm, jak i dla osób prywatnych.


Telefony:
  Zaufanie

Dziękujemy Wam za zaufanie jakim darzycie naszą firmę. Mimo tego nie spoczywamy na laurach lecz sukcesywnie inwestujemy w dalszy rozwój firmy, aby cały czas podnosić jakość naszych usług.


+48 500 082 802
+48 506 121 506
+48 510 155 515
  Mapa dojazdu
  Kontakt

ul. Żelisławiecka 10
74 - 100 Gardno
(Baza Kontenerowa przy rondzie)
NIP 858-178-22-20
Kom. +48 500082802

  Legal

Wszelkie prawa zastrzeżone - B&P Transport

Polityka prywatności

Projekt i wykonanie: benefitmultimedia.com
Relokacja maszyn
Transport domów
Transport Transformatorów
Transport kontenerów
Transport materiałów budowlanych
Transport ponadgabarytowy
Wynajem kontenerów
Transport pawilonów mieszkalnych
Montaż Kontenerów