transport ponadgabarytowy Szczecin

Ładunki o masie i wielkości przekraczającej dopuszczalne normy wymagają specjalnego podejścia do przewozu. Transport ponadgabarytowy to specyficzna gałąź transportu, która wiąże się z koniecznością podjęcia niestandardowych działań logistycznych. Nasza firma dysponuje flotą pojazdów przystosowanych do przewozu ładunków o dużej masie, dzięki czemu możemy świadczyć transport ponadnormatywny z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Transport ponadnormatywny – zakres usług

Ze względu na to, że przewóz towarów o dużej masie wymaga podjęcia specjalnych środków, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zarówno relokacja maszyn, jak i transport ponadnormatywny planowane są w oparciu o rozbudowane działania logistyczne. W naszej firmie pracują doświadczeni kierowcy z uprawnieniami, dzięki czemu realizujemy transport ponadgabarytowy nawet w trudnych warunkach, które wymagają niestandardowego podejścia. Działamy wieloetapowo poprzez:

  • zaplanowanie najlepszej trasy przejazdu,
  • skompletowanie niezbędnej dokumentacji przewozowej,
  • dobór odpowiednich środków transportu,
  • wdrożenie działań mających na celu optymalizację kosztów przejazdu.

Transport ponadnormatywny staramy się zrealizować sprawnie, żeby w jak najkrótszym czasie dostarczyć ładunek do miejsca docelowego. Jesteśmy otwarci na realizację zleceń trudnych i nietypowych, których inni nie chcieli się podjąć.

Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie miasta Szczecin, jednak transport ponadgabarytowy realizujemy w całym kraju oraz Europie.

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego ustalimy szczegóły zlecenia.


Informacje

Nasza firma istnieje od 2005 roku. Wzbogaceni o wieloletnie doświadczenie, profesjonalne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany zespół, świadczymy usługi dla firm, jak i dla osób prywatnych.


Telefony:
  Zaufanie

Dziękujemy Wam za zaufanie jakim darzycie naszą firmę. Mimo tego nie spoczywamy na laurach lecz sukcesywnie inwestujemy w dalszy rozwój firmy, aby cały czas podnosić jakość naszych usług.


+48 500 082 802
+48 506 121 506
+48 510 155 515
  Mapa dojazdu
  Kontakt

ul. Żelisławiecka 10
74 - 100 Gardno
(Baza Kontenerowa przy rondzie)
NIP 858-178-22-20
Kom. +48 500082802

  Legal

Wszelkie prawa zastrzeżone - B&P Transport

Polityka prywatności

Projekt i wykonanie: benefitmultimedia.com
Relokacja maszyn
Transport domów
Transport Transformatorów
Transport kontenerów
Transport materiałów budowlanych
Transport ponadgabarytowy
Wynajem kontenerów
Transport pawilonów mieszkalnych
Montaż Kontenerów